Partnerzy

Array
Żółta róża Krynica-Zdrój
DOGODNE POŁOŻENIE W KRYNICY-ZDROJU

Willa ŻÓŁTA RÓŻA położona jest w spokojnej okolicy na skraju Parku Słotwińskiego ok. 600 m od Centrum ok. 800 od wyciągów narciarskich w Słotwinach. W komfortowo urządzonych apartamentach oraz pokojach 1, 2, 3 i 4 -os. z łazienkami i widokowymi tarasami jednorazowo możemy przyjąć 55 osób. W pokojach do dyspozycji gości TV- sat, WiFi, dodatkowo bilard, dart, sauna, solarium, sala konferencyjna, sala telewizyjna, przechowalnia sprzętu (narty, rowery).

Willa jest doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. W ośrodku pokój
zabaw, foteliki do karmienia, wanienki do kąpieli, a także łóżeczka dla małych dzieci.
Willa to też odpowiednie miejsce organizowania szkoleń i konferencji. W sali konferencyjnej wyposażonej w profesjonalny sprzęt (rzutnik, flipchart, komputery...) z aneksem kuchennym pomieści się 50 osób biorących udział we wszelkiego rodzaju eventach. Willa jest również doskonałym miejscem wypoczynku dla osób starszych, ceniących przede wszystkim ciszę, spokój, miłą atmosferę oraz obcowanie z przyrodą.
Gustownie zaprojektowane wnętrze, kuchnia ze smacznymi domowymi posiłkami sprawią, że To miejsce i CIEBIE ZAUROCZY. U NAS NAPRAWDĘ WYPOCZNIESZ

SERDECZNIE

ZAPRASZAMY

Array
Array
Array
Array

Partnerzy

jedyny na Warszawskiej Starówce.
Dogodne położenie w Krynicy - Zdroju.
zobacz pełną listę partnerów